En_flag

SITE ENGINEERS

Mytilineos-logotype-cmyk_white_(2)

Η MYTILINEOS, μία από τις κορυφαίες βιομηχανικές επιχειρήσεις της Ελλάδας με ισχυρή διεθνή
παρουσία σε τέσσερις τομείς δραστηριότητας, Μεταλλουργίας, Έργων EPC, Ηλεκτρικής Ενέργειας και
Εμπορίας Φυσικού Αερίου, αναζητά Site Engineers για τα εργοτάξια του τομέα έργων EPC σε χώρες
του εξωτερικού

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για την επίβλεψη των ηλεκτρολογικών ή μηχανολογικών εργασιών του εργοταξίου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου ή Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Μέλος του ΤΕΕ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο τομέα της Ενέργειας
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσα
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες
  • Δυνατότητα παραμονής και εργασίας σε χώρα του εξωτερικού
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άρρενες υποψήφιους

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα εδώ.

Τοποθεσία: Χώρες του εξωτερικού,

Τομείς:

Είδος εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Απευθύνεται σε: Απόφοιτους