![](https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13263786_1093855390678410_7746712860360689128_n.png?oh=50ba30a4840137c89a24567471417b47&oe=57CC3497)
Είστε κοντά στην αποφοίτησή σας και δεν έχετε ακόμα αποφασίσει ποιο είναι το επόμενό σας βήμα; Σκέφτεστε να κάνετε μεταπτυχιακό για να διευρύνετε τις γνώσεις σας στον τομέα ενδιαφερόντων σας για να βγείτε πιο έτοιμοι στην αγορά εργασίας; Μήπως θα ήταν καλύτερα να ξεκινήσετε από μια πρακτική προκειμένου να αποκομίσετε χρήσιμες εμπειρίες και να δείτε αν αυτός ο τομέας τελικά σας ταιριάζει;
Ποια είναι η σωστή απόφαση; Οι ειδικοί απαντούν! Ελάτε στο panel που διοργανώνεται στο Job Fair Athens 2016, για να τους απευθύνετε τις ερωτήσεις σας! Συντονίστρια του panel θα είναι η κυρία Μάρθα Μυλωνά, Πρόεδρος του ΣΔΑΔΕ (Σύνδεσμος Διοίκησης Ανθρωπίνου Δυναμικού Ελλάδος)